Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul’da bulunan 2 havalimanından biri olan Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu Yakası’nda yer alnaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı, konumu nedeni stratejik özelliklere sahiptir. Fonksiyonel mimarisi, çeşitli ulaşım imkanları ve kullanım alanları nedeni ile adeta bir köprü özelliğindedir.  Bu doğrultuda Sabiha Gökçen Havalimanı’nın İstanbul’a gelen bireyler tarafından sık sık talep görmektedir. 

İleri Teknoloji Parkı projesinin ilk etabı olarak bilinen bu havalimanı Türkiye’nin ulaşımın yanı sıra teknoloji, dış ticaret ve havacılık alanında da gelişmesine katkı sağlamaktadır. Havaalanından otele ya da şehrin çeşitli noktalarına giderken araç kiralama seçeneklerinden faydalanmayı tercih edenler, bu sayede konforlu ve hızlı bir şekilde yolculuk yapabilmektedir. Plazzo Filo'nun araç

kiralama seçenekleriyle Sabiha Gökçen Havalimanı’na sahil yolu, E5 ve Tem otoyolu üzerinden ulaşabilir ve Sabiha Gökçen Havalimanından İstanbul'un merkezi lokasyonlarına yolculuk yapabilirsiniz. Havalimanı Taksim’den 50 km, Kadıköy’den 40 km, Pendik’ten ise 12 km uzaklıkta yer almaktadır. 

Whatsapp Telefon