Hakkımızda

Araç kiralama dünyasının yenilikçi isimlerden biri olarak size ayrıcalıklı ve konforlu bir hizmet sunmayı önde tutmaktayız. Yenilikçi vizyonumuz, güçlü alt yapımız ve alanında yetkin çağrı merkezimizle ister kısa ister uzun vadeli araç kiralayacak olanlar için üstün hizmet anlayışını önceliyoruz. Hem bireysel hem kurumsal ihtiyaçlara yönelik olarak kiralama noktalarımız aracılığıyla siz de Plazzo Filo rent a car hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bir gün, bir hafta, bir ay fark etmeksizin kiralamayı istediğiniz ihtiyaçlarınıza yönelik aracın keyfini çıkarmanız için sunduğumuz hizmetlere bir tıkla ulaşabilirsiniz. En iyi fiyat garantisi, güncellenene ve yenilenen araç filosu ve özel kampanyalarımızla hizmetinize sunduğumuz araç filomuzu inceleyerek yolculuğunuzun tadını çıkarmanızı dileriz.


Plazzo Filo ile Yüksek Kaliteli Rent A Car Hizmeti Almanın Ayrıcalığını Yaşayın

Araç kiralama hizmeti, bir çok farklı durumda isteklere ve ihtiyaçlara bağlı olarak çok önemli bir niteliğe sahip durumdadır. Dilediğiniz ve istediğiniz yeri keşfetmek ve konforlu bir gezi istediğinizde tercih edebileceğiniz araç kiralama, son derece keyifli ve pratik bir hizmet olmasının yanı sıra şahsi aracınızı çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadığınız durumlarda önceleyeceğiniz oldukça önemli bir hizmete  dönüşebilmektedir. Rent a car hizmeti alırken zamanında teslim, istenilen modelde araca ulaşım, aracın temizliği ve hijyeni, farklı bütçelere hitap eden fiyat seçenekleri gibi konularda size güven veren ve alternatifler sunabilen bir araba kiralama firmasını seçmek size fayda sağlayacaktır.


Alanındaki Yüksek Kaliteli Hizmeti Önde Tutan Rent A Car Hizmeti

2020 yılında kurulan, iyi hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti misyonunu önde tutan Plazzo Filo, araç zenginliğinden müşteri memnuniyetine, ofis sayısından ek hizmetlere kadar profesyonel hareket eden filo şirketi olma ayrıcalığına sahiptir.  Plazzo Filo bireysel araç kiralamadan kurumsal araç kiralamaya, günlük araç kiralamadan aylık araç kiralamaya kadar birbirinden farklı talepleri karşılayan kapsamlı bir çalışma prensipleriyle hizmet vermektedir.


İlgi Çekici Kampanyalar Eşliğinde Sunulan Zengin Araç Filosu

Elektrikli ve hibrit gibi son teknolojik araçlardan; sedan, hatchback, MPV, SUV, ticari gibi araç alternatiflerinin tümünü manuel veya otomatik vites, benzinli ya da dizel seçenekleri ile Plazzo Filo'nun geniş araç filosunda bulabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlar ve adrese teslim gibi size özel avantajlar ile araba kiralamayı çok daha çekici bir halde sunmaktayız.

Whatsapp Telefon